Reklama

PIERWSZY MEDAL JACIUKA NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA IPC

25/07/2017 11:58

22 lipca na odbywających się w Londynie Mistrzostwach Świata IPC w Lekkiej Atletyce absolwent Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Łosicach, zawodnik MKS Pogoń Siedlce, Sylwester Jaciuk zdobył brązowy medal w biegu na 800 m z czasem 1,56,92.

Zawody odbywały się na stadionie olimpijskim w Londynie. Biegi na 800 m oglądała blisko 20 tys. publiczność. Wcześniej Sylwek startował także w biegu na 1500 m, gdzie zajął siódme miejsce. Trenerem Sylwka jest Sławomir Karbowiak.

https://www.youtube.com/watch?v=8QxOh3p8QtU  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości