6 stycznia od hasłem „Bóg jest dla wszystkich”, Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami 644 miejscowości w Polsce i 16 poza jej granicami, w tym również po raz pierwszy ulicami Łosic. W największych jasełkach ulicznych w naszym mieście wzięło udział blisko trzy tysiące mieszkańców i gości, co można uznać za niewątpliwy sukces wydarzenia.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z Pierwszego Łosickiego Orszaku Trzech Króli.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157664457727358]
.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze