Reklama

Pierwsze Samochodowe Kino Plenerowe w Sarnakach

29/08/2017 09:29

W imieniu Organizatorów zapraszamy na pierwsze Samochodowe Kino Plenerowe w Sarnakach, które odbędzie się 1 września  na placu OSP o godz. 19.45.

GOK Sarnaki informuje, że uczestnicy Samochodowego Kina Plenerowego powinni posiadać sprawne radio w samochodzie i będą mogli obejrzeć brytyjską komedię " Whisky dla aniołów". Dodatkowo, jeśli pogoda będzie sprzyjająca zorganizowany będzie sektor dla widzów niezmotoryzowanych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości