Wschodnie Stowarzyszenie Rozwoju zaprasza na pierwsze w Platerowie Kino Plenerowe. Wydarzenie będzie miało miejsce już w najbliższy piątek 12 sierpnia o godz. 20.30. Film wyświetlany będzie przy scenie plenerowej.
Organizatorzy Kina Plenerowego w Platerowie proszą gości o zabranie ze sobą dobrych humorów i czegoś do siedzenia. Na ekranie obejrzymy film Michael"a O. Sajbel"a pt. Bezcenny dar.
Wstęp wolny !Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze