Reklama

Pierwsza Giełda Samochodowa w Łosicach 07.04.2013

26/03/2013 10:17
W dniu 07.04.2013 roku odbędzie się pierwsza giełda samochodowa w Łosicach. Od godziny 06.00 do 12.00 będzie można obejrzeć jak i sprzedać samochód. Miejsce Nowa Targowica pod halą. Serdecznie zapaszmy 07.04.2013 roku Pozdrawiam Serdecznie Administrator Targowiska Paweł Wysocki Postarajcie się żeby było jak na zdjęciu:

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości