W dniu 07.04.2013 roku odbędzie się pierwsza giełda samochodowa w Łosicach. Od godziny 06.00 do 12.00 będzie można obejrzeć jak i sprzedać samochód. Miejsce Nowa Targowica pod halą. Serdecznie zapaszmy 07.04.2013 roku Pozdrawiam Serdecznie Administrator Targowiska Paweł Wysocki Postarajcie się żeby było jak na zdjęciu:
Komentarze