Reklama

Pasowanie w Przedszkolu w Niemojkach

30/10/2015 13:19

„Ślubuję uroczyście; będę starał się być dobrym i uczciwym, będę szanował rodziców, pracowników przedszkola i kolegów, będę uczył się tego co piękne, będę kochał swoją Ojczyznę – Polskę”

W dniu 27 października w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbyła się ważna uroczystość w życiu przedszkola - Pasowanie na Przedszkolaka.

Pni dyrektor Małgorzata Hawryluk powitała rodziców oraz dzieci. Przedszkolaki pod kierunkiem nauczycieli: p. Moniki Gmitruk i p. Stanisławy Hawryluk zaprezentowały zebranym gościom program artystyczny na który składały się wierszyki, piosenki i tańce. Aktu pasowania dokonała Pani dyrektor Małgorzata Hawryluk, dzieci otrzymały dyplomy i słodkości.

Reklama

Uroczystość upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, integrując rodziców dzieci i pracowników przedszkola.

Tekst i foto: Monika Gmitruk, Stanisława Hawryluk [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157660120652760]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości