Ja mam trzy latka Ty masz trzy latka. Och, jak szybciutko płynie ten czas. Co już umiemy, zaraz powiemy, może podziwiać to każdy z was….
22 listopada 2013r. takimi słowami witały swoich rodziców maluszki z gr. I na uroczystości Pasowania na Przedszkolaka w Samorządowym Przedszkolu nr 1 w Łosicach.. Podczas spotkania oprócz uroczystego ślubowania maluszki pokazały swoje umiejętności wokalne i sprawnościowe pierwszy raz w obecności swoich rodziców jako przedszkolaki. Nagrodą za odwagę i wytrzymałość było pasowanie przez panią Dyrektor i słodki poczęstunek w sali do której dzieci maszerowały śpiewająco:
Hop, hop, hop i la, la, la, przedszkolakiem jestem ja. Hop, hop, hop i li, li, li, przedszkolakiem jestem ty. [nggallery id=103]
Informacja i foto: M. Bujalska, Z. MargrafTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze