W szeregi pełnoprawnych przedszkolaków wstąpiły dzieci w Niemojkach, a wszystko za sprawą uroczystego ślubowania, które odbyło się 7 listopada. Wydarzeniu towarzyszyła akademia artystyczna, którą dzieci przygotowały pod okiem nauczycielek oraz wspólna biesiada.
Uroczystość pasowania na przedszkolaka i starszaka odbyła się 7 listopada w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach. Otworzyła ją dyrektorka przedszkola - Małgorzata Hawryluk, która powitała zaproszonych gości. Następnie dzieci pod kierunkiem nauczycielek: Ewy Kalickiej, Moniki Gmitruk i Agnieszki Chwedczuk zaprezentowały program artystyczny związany z życiem przedszkolaka. - Część tą uświetniły tańce i piosenki w wykonaniu dzieci - relacjonuje M. Gmitruk. Po akademii dyrektorka dokonała symbolicznego aktu pasowania na przedszkolaka i starszaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy wykonane przez Tomasza Głogowskiego - jednego z rodziców, po czym zostały zaproszone na poczęstunek.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157675838566928]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze