25 października w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka i starszaka.
Dyrektor, Małgorzata Hawryluk powitała zaproszonych gości. Dzieci pod kierunkiem nauczycielek Ewy Kalickiej, Agaty Borychowskiej, Moniki Borysiak i Moniki Gmirtuk zaprezentowały gościom program artystyczny dotyczący życia przedszkolaka. Część artystyczną uświetniły tańce i piosenki w wykonaniu przedszkolaków.
Dyrektor dokonała aktu pasowania na przedszkolaka i starszaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodką niespodziankę. Uroczystość upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Tekst i foto: Ewa Kalicka, Agata Borychowska, Monika Borysiak, Monika Gmirtuk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157689027283054]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze