Reklama

Pasowanie na przedszkolaka

08/11/2017 12:44

25 października w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka i starszaka.

Dyrektor, Małgorzata Hawryluk powitała zaproszonych gości. Dzieci pod kierunkiem nauczycielek Ewy Kalickiej, Agaty Borychowskiej, Moniki Borysiak i Moniki Gmirtuk zaprezentowały gościom program artystyczny dotyczący życia przedszkolaka. Część artystyczną uświetniły tańce i piosenki w wykonaniu przedszkolaków.

Dyrektor dokonała aktu pasowania na przedszkolaka i starszaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodką niespodziankę. Uroczystość upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Tekst i foto: Ewa Kalicka, Agata Borychowska, Monika Borysiak, Monika Gmirtuk

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157689027283054]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama