Reklama

Pasowanie na przedszkolaka

19/11/2015 12:54

Grupa II  (3-4 latki) –, ,Muchomorki” przywitała w swoich progach przedszkolaków przybyłych w tym roku szkolnym do przedszkola. W dniu 13. XI. 2015r. na uroczystości ,,Pasowania na Przedszkolaka” 4 latki powitały młodsze koleżanki i kolegów wierszykiem oraz wspierały ich pomocą w wykonywaniu postawionych zadań przez Panią Dyrektor.

Wszystkie dzieci recytowały i śpiewały dla zgromadzonych rodziców. Miło było obserwować jakie postępy poczyniły dzieci podczas pobytu w przedszkolu.

To pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne tej grupy. Rodzinna atmosfera udzieliła się wszystkim.

Reklama

Tekst : Zofia Margraf

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157660778066360]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości