W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy łosice zapraszamy właścicieli starych pojazdów i motocykli do udziału w PARADZIE Z OKAZJI "750 LAT ŁOSIC". Zgłoszenia można dokonywać do 9 września w Łosickim Domu Kultury.
ZAPRASZAMY
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze