Reklama

PARADA Z OKAZJI "750 LAT ŁOSIC"

03/09/2015 14:35

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy łosice zapraszamy właścicieli starych pojazdów i motocykli do udziału w PARADZIE Z OKAZJI "750 LAT ŁOSIC". Zgłoszenia można dokonywać do 9 września w Łosickim Domu Kultury.

ZAPRASZAMY

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości