Reklama

Oświadczenia majątkowe samorządowców - przypomnienie o zbliżajacym się terminie

15/04/2014 08:20

Z końcem kwietnia mija ustawowy termin przekazania oświadczeń majątkowych przez samorządowców. Dokument, w dwóch egzemplarzach według stanu na 31 grudnia 2013 roku, należy zdać osobiście lub przesłać pocztą do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Do oświadczenia dołączone powinno być zeznanie (PIT) o wysokości dochodu w ubiegłym roku. Jeden egzemplarz oświadczenia majątkowego przekazany będzie do urzędu skarbowego, drugi natomiast poddany zostanie analizie wojewody. Informację o osobach, które nie złożą oświadczeń w terminie, bądź u których stwierdzono w zeznaniach nieprawidłowości, wojewoda przekaże odpowiednim organom (sejmik województwa, rada powiatu, gminy, miasta, dzielnicy).

Reklama

Do złożenia oświadczenia majątkowego wojewodzie mazowieckiemu zobowiązani są: przewodniczący sejmiku województwa, przewodniczący rad powiatów, gmin, miast oraz dzielnic Warszawy, marszałek województwa, starostowie, wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast z terenu województwa mazowieckiego. Szczegółowe informacje oraz pomocne druki dostępne są na stronie www.mazowieckie.pl pod linkiem: http://www.mazowieckie.pl/pl/urzad/wydzialy/biuro-ochrony/oswiadczenia-majatkowe

Informacja prasowa: Katarzyna Jakowicka Koordynator Oddziału Prasowego Wojewody Mazowieckiego

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości