Reklama

OSP Łosice będzie świętować

16/09/2013 16:18
90-ta rocznica powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosicach to znakomity powód do podsumowań, refleksji i świętowania. Już 22 września odbędą się obchody tego wspaniałego jubileuszu. Uroczystości rozpocznie msza święta w kościele p/w. Św. Zygmunta po której, wraz z orkiestrą nastąpi przemarsz orszaku strażaków i zaproszonych gości na plac przed strażnicą przy ul. Handlowej. Na miejscu Komendant dokona odznaczenia zasłużonych strażaków. Uroczystości zakończy impreza plenerowa dla naszych dzielnych ochotników i ich rodzin.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości