90-ta rocznica powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosicach to znakomity powód do podsumowań, refleksji i świętowania. Już 22 września odbędą się obchody tego wspaniałego jubileuszu. Uroczystości rozpocznie msza święta w kościele p/w. Św. Zygmunta po której, wraz z orkiestrą nastąpi przemarsz orszaku strażaków i zaproszonych gości na plac przed strażnicą przy ul. Handlowej. Na miejscu Komendant dokona odznaczenia zasłużonych strażaków. Uroczystości zakończy impreza plenerowa dla naszych dzielnych ochotników i ich rodzin.
Komentarze