W zeszłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej straży pożarnej interweniowali w następujących zdarzeniach:
W dniu 07/09/2015 r. o godz. 17 23 SKKP przyjęło zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego z łosiem. Zdarzenie miało miejsce na DK19 w miejscowości Kózki gm. Sarnaki. Pojazd po zderzeniu z łosiem zjechał do przydrożnego rowu. Na miejscu strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator, zakręcili butle z gazem. Podczas tego wypadku nikt nie ucierpiał. Straty oszacowano na kwotę 15 tys. zł.
W dniu 08/09/2015 r. o godz. 17 02 SKKP przyjęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Chotycze, gm. Łosice. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu straży pożarnej, samochód osobowy znajdował się poza drogą. Poszkodowana kobieta wydostała się samodzielnie z pojazdu. Pomocy udzielał jej będący na miejscu ZRM. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Zabezpieczono instalację elektryczną w pojeździe oraz sprawdzono czy nie występują wycieki płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu działań miejsce zdarzenia przekazano będącym na miejscu funkcjonariuszom z KPP w Łosicach. Straty oszacowano na kwotę 5 tys. zł.
Informację sporządził: Dyspozytor SKKP mł. ogn. Marcin Hawryluk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze