Reklama

Osobówką w łosia

15/09/2015 10:54

W zeszłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej straży pożarnej interweniowali w następujących zdarzeniach:

W dniu 07/09/2015 r. o godz. 17 23 SKKP przyjęło zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego z łosiem. Zdarzenie miało miejsce na DK19 w miejscowości Kózki gm. Sarnaki. Pojazd po zderzeniu z łosiem zjechał do przydrożnego rowu. Na miejscu strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator, zakręcili butle z gazem. Podczas tego wypadku nikt nie ucierpiał. Straty oszacowano na kwotę 15 tys. zł.

Reklama

W  dniu 08/09/2015 r. o godz. 17 02 SKKP przyjęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Chotycze, gm. Łosice. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu straży pożarnej, samochód osobowy znajdował się poza drogą. Poszkodowana kobieta wydostała się samodzielnie z pojazdu. Pomocy udzielał jej będący na miejscu ZRM. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Zabezpieczono instalację elektryczną w pojeździe oraz sprawdzono czy nie występują wycieki płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu działań miejsce zdarzenia przekazano będącym na miejscu funkcjonariuszom z KPP w Łosicach. Straty oszacowano na kwotę 5 tys. zł.

 Informację sporządził: Dyspozytor SKKP mł. ogn. Marcin Hawryluk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości