Gmina Olszanka otrzymała tytuł najlepszego z najlepszych, czyli Ambasadora Europejskiego Funduszu Społecznego 2013 w podregionie siedleckim. Nagroda przyznawana jest corocznie instytucjom, które wykazują się największą aktywnością i zaangażowaniem w pozyskiwaniu środków z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Tytuł Ambasadora Europejskiego Funduszu Społecznego 2013 w podregionie siedleckim otrzymała Gmina Olszanka, został on wręczony 19 grudnia w miejscowości Skibniew Podawce. Nagrodę odebrał wójt Gminy Olszanka Jan Parol i kierownik GOPS Magdalena Paprocka. Gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze