Reklama

Olszanka Ambasadorem Europejskiego Funduszu Społecznego 2013

08/01/2014 11:20

Gmina Olszanka otrzymała tytuł najlepszego z najlepszych, czyli Ambasadora Europejskiego Funduszu Społecznego 2013 w podregionie siedleckim. Nagroda przyznawana jest corocznie instytucjom, które wykazują się największą aktywnością i zaangażowaniem w pozyskiwaniu środków z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Tytuł Ambasadora Europejskiego Funduszu Społecznego 2013 w podregionie siedleckim otrzymała Gmina Olszanka, został on wręczony 19 grudnia w miejscowości Skibniew Podawce. Nagrodę odebrał wójt Gminy Olszanka Jan Parol i kierownik GOPS Magdalena Paprocka. Gratulujemy!

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości