W czwartek 27 lutego odbyła się w Huszlewie Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym, Przedsiębiorczości i Ekologii. Całe wydarzenie miało miejsce w świetlicy przy Urzędzie Gminy w Huszlewie. Została zorganizowana przez Wiesławę Malczewską z MODR Warszawa, Terenowy Zespół Doradców w Łosicach.
Do udziału w Olimpiadzie przystąpiły 84 osoby. Komisja w składzie: Maria Sudnik (MODR Siedlce) - przewodnicząca Marian Rzedzicki (kierownik TZD Łosice) Barbara Sawczuk (kierownik BS Huszlew) Renata Tomczuk (dyrektor Szkoły w Huszlewie) Teresa Chwesiuk (wicedyrektor Szkoły w Huszlewie) wyłoniła zwycięzców: miejsce Elżbieta Pomagruk - Liwki miejsce Edyta Grochowska - Wygoda miejsce Elżbieta Czajka - Krzywośnity Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.Całość imprezy uświetniły występy Sąsiadeczek z Kobylan i Worgulanek z Leśnej Podlaskiej. Gościem honorowym wydarzenia był wójt Gminy Huszlew Stanisław Stefaniuk. Za przygotowanie sali, przygotowanie poczęstunku – ciast do kawy i herbaty oraz pysznych pierogów, uczestnicy i organizatorzy kierują podziękowania do Koła Gospodyń Wiejskich z Huszlewa oraz wszystkich mieszkańców Huszlewa, którzy pomagali w organizacji olimpiady.
Foto: Joanna Borkowska
[nggallery id=152]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze