Wraz z rozpoczęciem najbardziej wyczekiwanego majowego weekendu, Właściciele Stajni za Wsią w Kisielewie, w doborowych humorach, witać będą sezon letni. Z tego powodu postanowili zorganizować imprezę otwartą pn. "OFICJALNE OTWARCIE SEZONU TURYSTYCZNO-JEŹDZIECKIEGO W STAJNI ZA WSIĄ!", na którą serdecznie Państwa zapraszają Impreza odbędzie się 2 maja o godz. 14.00 w ośrodku agroturystycznym „Stajnia za Wsią” Kisielew 112. Jako cel imprezy Organizatorzy podają WSPÓLNĄ INTEGRACJĘ I ZABAWĘ RODZINNĄ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU. W ramach wydarzenia będzie można porozmawiać z właścicielami stajni, zapoznać nowych znajomych czy po prostu dobrze spędzić czas. Dla tych, którzy jeżdżą w Stajni za Wsią zaplanowane są konkursowe przejazdy w kilku kategoriach wiekowych, m. in. dla najmłodszych na kucykach oraz przejazdy na koniach huculskich z elementami ścieżki huculskiej (odmiana TRECu), ponad to przewidziane są drobne upominki dla zwycięzców, a każdy zawodnik otrzyma dyplom. Wszystkie przejazdy zakończone będą inauguracją wręczenia nagród. Wraz z uczestnikami muszą przyjechać rodzice lub prawni opiekunowie. Goście natomiast będą mogli podziwiać zawodników, później skorzystać z promocyjnych, darmowych oprowadzanek, a jeżeli czas nam pozwoli to również z przejazdów bryczką. Cała impreza będzie trwała do wieczora, na pożegnanie odbędzie się ognisko DLA ZAWODNIKÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSACH ORAZ ICH NAJBLIŻSZYCH RODZIN. Najważniejsze jest, aby spędzić ten dzień miło, zapomnieć o przytłaczającej codzienności i wywołać uśmiech na twarzach dzieci. UWAGA! ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA IMPREZY W PRZYPADKU NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze