Reklama

Odszedł na emeryturę asp. sztab. Adam Guzek.

27/02/2017 14:35

Po niemal 32 latach służby z policyjnym mundurem pożegnał się Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łosicach asp. sztab. Adam Guzek. Uroczyste i wzruszające pożegnanie odbyło się w miniony piątek w świetlicy KPP Łosice. Za wieloletnią służbą, zaangażowanie i profesjonalizm podziękował naczelnikowi Komendant Powiatowy Policji w Łosicach insp. Dariusz Borkowski, policjanci i pracownicy policji. asp. sztab. Adam Guzek służbę rozpoczął 1985 roku jako kursant plutonu liniowego MO w Warszawie, następnie służył jednostkach policji w Łosicach, Platerowie i Sarnakach gdzie w 1992r. został mianowany Komendantem Komisariatu. Od 2000 roku do końca służby pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Łosicach. W czasie służby za wzorowe wykonywanie zadań odznaczony został Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”, „Brązowym krzyżem Zasługi” oraz Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant”. Jeszcze raz życzymy świeżemu emerytowi  wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia, jakim jest policyjna emerytura. Zrealizowania planów i pasji, które ze względu na służbę były zepchnięte na drugi plan.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości