23 września na łosickim Stadionie Miejskim odbył się mecz piłki nożnej w którym spotkały się - łosicka Drużyna Trampkarzy (rocznik 2004-2005) z drużyną Zorza Sterdyń. Po zaciętej rywalizacji łosicki zespół wygrał ustalając wynik na 7:3. Dzień później Drużyna Młodzików (rocznik 2006-2007) na stadionie w Sokołowie pokonała AP Sokołów Podlaski z wynikiem 4:0. W imieniu zawodników i trenerów zapraszamy na kolejne mecze. Najbliższy rozegrany zostanie 30 września o godzinie 10:00 na Miejskim Stadionie w Łosicach, gdzie podejmiemy drużynę "1" Węgrów. Natomiast o godz. 11.45 odbędzie się mecz z drużyną Wektra Zbuczyn. ZAPRASZAMY do kibicowania. Warto wspierać naszą młodzież - zobaczyć że mamy w naszym mieście tak duży potencjał na przyszłość
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze