
14 lutego w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Łosicach odbyła się coroczna odprawa służbowa poświęcona bezpieczeństwu na terenie powiatu łosickiego oraz podsumowaniu efektów pracy łosickich funkcjonariuszy. W odprawie udział wzięli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu mł. insp. Mirosław Jedynak, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Sielcach Adrian Wysokiński, przedstawiciele władz samorządowych: Starosta Łosicki Katarzyna Klimiuk i Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz oraz kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łosicach z komendantem insp. Dariuszem Borkowskim na czele.


Podziękowania za służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu łosickiego i zapewnienia o dalszej dobrej współpracy padły również od władz samorządowych oraz Zastępcy Prokuratora Rejonowego w Siedlcach.
asp. szt. Tomasz Zozula
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze