We wtorek 22 listopada w godz. od 9:00 do 12:00 przy Domu Kultury w Łosicach odbędzie się czwarta w tym roku akcja poboru krwi w ambulansie. - Wszystkich honorowych krwiodawców bardzo serdecznie zapraszam - mówi prezes Oddziału Regionalnego PCK, Grażyna Kasprowicz.
- Ten bezcenny lek ofiarowany przez naszych krwiodawców uratował już nie jedno życie i zdrowie. W imieniu ludzi chorych, potrzebujących krwi oraz swoim bardzo wszystkim dziękuję za dotychczasową pomoc - dodaje Grażyna Kasprowicz.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze