Dziś pierwszy raz w tym roku od godziny 9.00 w Łosicach będzie można oddawać honorowo krew w ambulansie RCKiK OT Siedlce. Tradycyjnie ambulans stanie przy Łosickim Domu Kultury. Zapraszamy serdecznie wszystkich.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze