Reklama

Oddaj krew - poczuj się potrzebny

13/03/2014 08:44

Dziś pierwszy raz w tym roku od godziny 9.00 w Łosicach będzie można oddawać honorowo krew w ambulansie RCKiK OT Siedlce. Tradycyjnie ambulans stanie przy Łosickim Domu Kultury. Zapraszamy serdecznie wszystkich.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości