Kochani, taki gorący apel. 23 sierpnia 2014r. (sobota) do Mierzwic Starych przyjedzie krew-ambulans. Aby jednak przyjechał musimy znaleźć 50 krewniaków, czyli osób chętnych do podzielenia się cennym darem jakim jest krew. Udział w akcji zdeklarowali już strażacy z okolicznych OSP, ale prosimy abyście przyłączyli się też Wy. Nie trzeba tłumaczyć jak bardzo cenna jest Wasza krew dla innych - tak apelują organizatorzy wydarzenia. My również liczymy na Was. Wstępne deklaracje możliwości oddania krwi podczas wizyty ambulansu w Mierzwicach można zgłaszać na Facebookowym wydarzeniu "Nadbużańscy Krewniacy" dostępnym w poniższym linku [btn link="https://www.facebook.com/events/813138568726762/813343162039636/?notif_t=like" color="red" size="size-m" target=""]Zdeklaruj swój udział[/btn]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze