W dniu 17.05. b.r., (wtorek) w godz. od 09 -12:00 przy Domu Kultury w Łosicach będzie podstawiony ambulans do poboru krwi. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych krwiodawców na drugą w tym roku akcję - zachęca Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Łosicach Grażyna Kasprowicz.
Grażyna Kasprowicz przypomina, że podczas pierwszej akcji pozyskano 13,05 l. tego bezcennego leku. - W imieniu potrzebujących krwi oraz swoim serdecznie dziękuję za dotychczasową ofiarność i zapraszam do ambulansu - dodaje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze