Reklama

Oddaj krew - bądź honorowym krwiodawcą

21/01/2019 13:12

Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Łosicach Grażyna Kasprowicz informuje, że 22 stycznia w godzinach od 9-13-tej przy Domu Kultury w Łosicach zostanie podstawiony  ambulans do poboru krwi.

- Będzie to pierwsza w tym roku akcja. W roku ubiegłym plonem naszych akcji było pozyskanie 63 l krwi. Mam nadzieje, że i tym razem nasi wspaniali krwiodawcy nie zawiodą potrzebujących.Wszystkim ludziom, którzy bezinteresownie chcą pomagać innym bardzo serdecznie dziękuję i zapraszam do ambulansu - dodała Grażyna Kasprowicz.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości