Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Łosicach Grażyna Kasprowicz informuje, że 22 stycznia w godzinach od 9-13-tej przy Domu Kultury w Łosicach zostanie podstawiony ambulans do poboru krwi.
- Będzie to pierwsza w tym roku akcja. W roku ubiegłym plonem naszych akcji było pozyskanie 63 l krwi. Mam nadzieje, że i tym razem nasi wspaniali krwiodawcy nie zawiodą potrzebujących.Wszystkim ludziom, którzy bezinteresownie chcą pomagać innym bardzo serdecznie dziękuję i zapraszam do ambulansu - dodała Grażyna Kasprowicz.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze