Reklama

Od nowego tygodnia słońce wyjrzy na dłużej!!

10/06/2013 07:28

  W minionym tygodniu nie mogliśmy liczyć na w pełni słoneczne dni.Było burzowo,deszczowo,wietrznie, jednym słowem-nieprzyjemnie.W nadchodzącym tygodniu czeka nas diametralna poprawa pogody. Dzisiaj w naszym rejonie możemy spodziewać się jeszcze burz i porywistych wiatrów o duzym natężeniu ,które to mogą spowodować szkody materialne.Termometry mogą wskazac do 23 stopni. Wtorek będzie to juz ostatni dzień z tych burzowych dni. W naszym regionie mogą wystąpic lokalne burze,lecz łagodniejsze niż dotychczas.Termometry zatrzymają się na 23-ej kresce powyżej zera. Wreszcie-Środa.Od środy meteorolodzy zapowiadaja bezchmurne niebo nad całą Polską.W następne dni tez możemy liczyć na słońce,a nawet duzy wzrost temperatury.W niedzielę temperatura może wzrosnąć nawet do 30 stopni. Dni Łosic będa przebiegać jak najbardziej słonecznie i bezdeszczowo.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości