Reklama

O 12tej wybuchnie bomba. Wszyscy zginiecie

12/01/2015 08:34

Na skrzynkę mailową Urzędu Skarbowego w Łosicach znów wpłynął mail z informacją o podłożonej w budynku bombie. 12 stycznia od wczesnych godzin rannych trwa akcja zabezpieczająca.

Po raz kolejny na adres Urzędu Skarbowego w Łosicach przesłano maila z informacją o podłożonej bombie - "O 12tej wybuchnie bomba. Wszyscy zginiecie". Taką treść maila otrzymał łosicki Urząd Skarbowy. Tomasz Zienkiewicz, komendant Straży Miejskiej powiedział, że w chwili obecnej (godz. 8.10) trwa akcja przeszukiwania budynku. Teren został zabezpieczony. Według informacji podanych przez komendanta SM, jeśli na terenie jednostki wyspecjalizowane służby nie ujawnią ładunków wybuchowych, zaraz po przeszukaniu budynku Urząd Skarbowy wznowi pracę.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama