Reklama

Wzniesienie nowego obiektu budowlanego na PKS-ach.

11/07/2013 13:30
 Nadeszła  zmiana na PKS w Łosicach. Aktualnie trwają prace przy odgradzaniu stanowisk odjazdowych autobusów. Pierwsze stanowisko stanie w pobliżu deptaka . Na jego miejsce planowane jest wzniesienie nowego budynku. Inwestorem , który wygrał przetarg jest  Grav Sp. z  o . o.  

   

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości