Reklama

Nowy odbiorca śmieci na terenie gminy ŁOSICE

09/07/2014 10:01

Od lipca zmienił się na terenie miasta i gminy Łosice odbiorca odpadów komunalnych. Przetarg wygrała warszawska spółka Staubach. W związku z tym faktem zmienia się również harmonogram odbioru śmieci na terenie gminy. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi terminami harmonogramy ŁOSICE

Fot. Grzegorz Celiński

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości