Nowa nawierzchnia już jest, teraz zaczynają montować trzy wysepki dla pieszych, jak Wy uważacie ? Czy są one potrzebne na taką szerokość jezdni ? Ciekawe jak z odśnieżaniem ?
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/23.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/14.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
Komentarze