Reklama

Nowe wysepki na ul. Kolejowej

18/10/2012 13:45
Nowa nawierzchnia już jest, teraz zaczynają montować trzy wysepki dla pieszych, jak Wy uważacie ? Czy są one potrzebne na taką szerokość jezdni ? Ciekawe jak z odśnieżaniem ? [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/23.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/14.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości