Reklama

Nowa organizacja ruchu w Sarnakach

19/12/2012 14:44
Od 14 grudnia będą obowiązywać nowe zasady organizacji ruchu na skrzyżowaniu krajowej 19 i drogi wojewódzkiej nr 811 w miejscowości Sarnaki. Pierwszeństwo będą mieli kierowcy jadący od strony Białegostoku do Białej Podlaskiej. Dotychczas pierwszeństwo mieli nadjeżdżający od strony Łosic do Białegostoku. Zmiana została wprowadzona przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad na wniosek urzędu gminy Sarnaki. Kierowcy nadjeżdżający od strony Białegostoku do Białej Podlaskiej nie widzą pojazdów jadących ze strony Łosic, nowe rozwiązanie wpłynie więc na poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu. DK/Łosice [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/sar3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/sar2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/sar1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości