Już 17 kwietnia, kino Helios w Siedlcach zaprasza na noc pełną grozy z czterema najlepszymi horrorami ostatnich miesięcy. Tradycyjnie na naszym FP do wygrania podwójna wejściówka na to mrożące krew w żyłach wydarzenie. Nie przegapcie.
Na początek zagrają premierowo film "Piramida", a potem jeszcze przerażający "Oculus", świetny "Coś za mną chodzi" i na koniec "Klątwa Jessabelle". Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.
Jesteście na to gotowi?
Start: 17.04. godz. 23:00 Meta: 18.04 godz. 06.00
Zagrają:
Piramida (Premierowo) Oculus Coś za mną chodzi Klątwa JessabelleDo każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze