Reklama

Nietrzeźwy rowerzysta.

30/08/2013 13:44
Wczoraj (29.08) policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego łosickiej policji w miejscowości Patków zatrzymali do kontroli drogowej nietrzeźwego rowerzystę. W trakcie czynności ustalili, że 53 letni kierujący posiada prawomocny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów w tym rowerów. Mężczyzna usiłował przekupić funkcjonariuszy wręczając im 20 złotych w zamian za odstąpienie od czynności. Został zatrzymany prawdopodobnie jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty.   Policjanci po zatrzymaniu rowerzysty do kontroli ustalili, że 53 letni mieszkaniec gm. łosice nie dosyć, że kierował rowerem pod działaniem alkoholu- badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu to jak ustalili policjanci posiada prawomocny sądowyzakazprowadzenia pojazdów w tym rowerów i jest w na przepustce z Zakładu Karnego gdzie odbywa kary pozbawienia wolności za to właśnie przestępstwo. Mężczyzna próbował przekupić funkcjonariuszy wręczając im 20 złotych w zamian za odstąpienie od czynności prawnych. Został zatrzymany i osadzony w Policyjnych Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, naruszenia zakazu sądowego oraz zarzut wręczenia korzyści majątkowej.   opracował asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości