Reklama

Nietrzeźwi za kierownicą

07/11/2016 09:44

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy sprawca kolizji 1 listopada 2016 roku w Łosicach na ulicy Siedleckiej, 25 letni mieszkaniec gminy Platerów kierując samochodem osobowym marki Seat uderzył w jadącego prawidłowo VW Golfa. Policjanci na miejscu zdarzenia stwierdzili, że kierowca Seata znajduje się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto ustalono, że sprawca posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nikt z uczestników zdarzenia nie doznał obrażeń. Nietrzeźwy kierujący   1 listopada 2016 roku w miejscowości Woźniki policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi. Kierujący pojazdem, 38 letni mieszkaniec gminy Platerów znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 2,36 promila alkoholu w organizmie. Pożar domu 4 listopada 2016 roku w miejscowości Czuchleby zaistniał pożar drewnianego domu mieszkalnego krytego blachą. Spaleniu uległa więźba dachowa, strych oraz duża cześć mieszkalna. Przyczyna pożaru i wartość strat nie została dotychczas ustalona. Oszustwo         4 listopada w tut. KPP, 31 letni mieszkaniec gminy Sarnaki złożył zawiadomienie o przestępstwie. Pokrzywdzony w październiku zakupił na za pośrednictwem jednego z portali internetowych telefon komórkowy marki Samsung za kwotę 469 złotych. Pieniądze za zakupiony towar przelał sprzedającemu przelewem bankowym jednak do chwili obecnej telefonu nie otrzymał. Kolizja z promilami   6 listopada 2016 roku na trasie Hruszniew – Falatycze, 78 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierując samochodem osobowym marki Opel Zafira na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna  z niegroźnymi obrażeniami ciała został przewieziony do łosickiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało 1, 36 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany sprawca rozboju   5 listopada 2016 roku dyżurny KPP Łosice został powiadomiony przez 18 letnią mieszkankę gminy Sarnaki o dokonanym na jej osobie rozboju. Do zdarzenia doszło dzień wcześniej w Sarnakach pod jednym z barów. Znajomy pokrzywdzonej, 32 letni mężczyzna pobił ją, doprowadzając do stanu bezbronności przewrócił na ziemię a następnie z kieszeni ukradł telefon komórkowy marki Nokia o wartości 30 złotych.  W wyniku podjętych działań policjanci zatrzymali 32 letniego sprawcę rozboju i odzyskano skradzione mienie. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Sprawcy grozi do 12 lat pozbawienia wolności. asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości