Reklama

Nietrzeźwi za kierownicą

06/03/2017 10:59

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący       27 lutego 2017 roku w miejscowości Hruszniew policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki VW Passat. Kierujący pojazdem, 23 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,12 promila alkoholu w organizmie. Wypadek drogowy         27 lutego 2017 roku w miejscowości Chotycze, 31 letni mieszkaniec gminy Łosice kierując samochodem dostawczym marki Kia potrącił idącego prawą stroną jezdni 69 letniego mieszkańca tej samej gminy. Pieszy w stanie nieprzytomnym został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Kierujący pojazdem w czasie zdarzenia był trzeźwy. Policja ustala okoliczności wypadku. Kradzież     27 lutego 2017 roku w Łosicach w godzinach wieczornych,  nieznany sprawca z niezamkniętego warsztatu samochodowego dokonał kradzieży spawarki oraz wkrętarki o łącznej wartości 2000 złotych na szkodę 27 letniego mieszkańca Łosic. Nietrzeźwy kierujący 1 marca 2017 roku w Łosicach, 26 letni mieszkaniec gminy Olszanka kierował samochodem osobowym marki Opel będąc pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,42 promila alkoholu w organizmie. Znieważył policjantów 4 marca 2017 roku w miejscowości Nowe Łepki policjanci zatrzymali 31 letniego mieszkańca Łosic, który kierując samochodem osobowym marki VW Golf stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 2,28 promila alkoholu w organizmie. Podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia  kierujący słowami obelżywymi znieważył interweniujących policjantów. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości