Reklama

Nietrzeźwi kierowcy

24/08/2015 07:37

W zeszłym tygodniu łosiccy policjanci interweniowali w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący W dniu 17 sierpnia 2015 roku w Łosicach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Peugeot. Kierujący pojazdem, 37letni mieszkaniec Sarnak znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,12 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kradzież paliwa W nocy 17/18 sierpnia 2015 roku w miejscowości Nowa Kornica nieznani sprawcy ze zbiornika koparki marki Dosan dokonali kradzieży 250 litrów oleju napędowego o wartości 1100 złotych. Pokrzywdzonym jest 45 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica.

Reklama

Wypadek drogowy W dniu 18 sierpnia 2015 w miejscowości Zakrze 37 letnia kobieta kierując samochodem osobowym marki Volvo podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka pojazdowi marki Mercedes czym doprowadziła do zderzenia pojazdów. W wypadku obrażeń głowy doznał 30 letni pasażer Mercedesa, który zostało odwieziony do Szpitala w Łosicach. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Naruszenie miru domowego W nocy 18/19 sierpnia 2015 roku w miejscowości Makarówka nieznany sprawca podczas nieobecności domowników wdarł się do domu gdzie dokonał uszkodzeń mebli, drzwi oraz talerzy o łącznej wartość 100 złotych na szkodę 46 letniego mieszkańca gminy Huszlew.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący W dniu 19 sierpnia 2015 roku w Łosicach na ul. Błonie 33 letni mieszkaniec Łosic kierował samochodem osobowym marki VW Golf będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 2,72 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwy kombajnista W dniu 20 sierpnia 2015 roku w Łosicach na ulicy Międzyrzeckiej 46 letni mieszkaniec Łosic kierował po drodze publicznej kombajnem zbożowym marki Claaas będąc pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Reklama

Oszustwo W dniu 21 sierpnia 2015 roku w miejscowości Bachorza nieznana kobieta podając się za pracownika Kurii Biskupiej obiecała 96 letniemu mieszkańcowi gminy Huszlew wysokie dopłaty przy czym doprowadziła pokrzywdzonego do wydania jej pieniędzy w kwocie 9600 złotych a następnie wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego wybiegła z domu i oddaliła się w nieznanym kierunku.

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości