Reklama

Nietrzeźwi kierowcy

24/04/2017 09:54

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwa rowerzystka       17 kwietnia 2017 roku w miejscowości Szańków policjanci zatrzymali do kontroli drogowej, 36 letnią mieszkankę gminy Huszlew kierującą rowerem. Okazało się, że kobieta jest pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Oszustwo 20 kwietnia 2017 roku 60 letnia mieszkanka gminy Łosice złożyła w tut. KPP zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona 11 kwietnia b.r. kupiła na jednym z portali internetowych torebkę damską za kwotę 60 złotych. Pomimo przelania ustalonej kwoty na konto sprzedającego do chwili obecnej nie otrzymała zakupionego towaru.

Nietrzeźwa kierująca     20 kwietnia 2017 roku w miejscowości Olszanka, 35 letnia mieszkanka tej gminy kierowała po drodze publicznej samochodem osobowym marki Fiat będąc pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w organizmie.

Oszustwo 22 kwietnia 2017 roku w KPP Łosice, 36 letni mieszkaniec gminy Łosice złożył zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony na początku kwietnia za pośrednictwem jednego z portali internetowych zawarł umowę kupna sprzedaży samochodu marki Hyundai. Na poczet umowy wpłacił na konto sprzedającego zaliczkę w kwocie 2 000 złotych. Do chwili obecnej sprzedający nie wywiązał się z zawartej umowy i nie dostarczył pojazdu w umówione miejsce. Nietrzeźwy kierujący 22 kwietnia 2017 roku w miejscowości Huszlew policjanci zatrzymali, 38 letniego mieszkańca tej gminy kierującego samochodem osobowym marki Seat pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,1 promila alkoholu w organizmie. asp. sztab. Tomasz Zozula
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości