Reklama

Nieletnia rozdawała marihuanę

10/12/2012 12:20
5 grudnia funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP w Łosicach odnaleźli 13 - letnią mieszkankę Siemiatycz, która na terenie powiatu łosickiego udzieliła środków odurzających w postaci marihuany pełnoletnim koleżankom. Nieletnią zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich w Siedlcach.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości