Reklama

Nielegalne składowisko odpadów

06/02/2017 11:07

W zeszłym tygodniu łosiccy policjanci interweniowali w następujących zdarzeniach:

Nielegalne składowisko odpadów   30 stycznia łosiccy policjanci uzyskali informację o nielegalnym składowisku odpadów na polach wsi Szydłówka. Policjanci, którzy udali się na miejsce na gorącym uczynku zastali pracowników jednej z łosickich firm, zasypujących śmieci. W trakcie interwencji w miejsce składowania odpadów przyjechały jeszcze dwie duże ciężarówki z odpadami. Przedsiębiorca do, którego ciężarówki należały nie posiadał zezwolenia na składowanie odpadów.  Według ustaleń policjantów od soboty na teren wyrobiska na działce rolnej o powierzchni niecałego 1 hektara zostało wywiezionych i złożonych około 40 dużych składów ciężarowych, odpadów poprodukcyjnych pochodzących z innego łosickiego przedsiębiorstwa.  Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz powiadomili o zdarzeniu Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Sprawcy może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Oszustwo       2 lutego 2017 roku 60 letnia mieszkanka Łosic złożyła w zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona w styczniu kupiła za pośrednictwem jednego z portali internetowych mikser za kwotę 96 złotych. Po rozpakowaniu przesyłki w środku znajdowały się inne bezwartościowe przedmioty. Zatrzymano poszukiwanego         3 lutego 2017 roku w Łosicach policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali poszukiwanego nakazem sądowym 36 letniego mieszkańca Łosic. Zatrzymany został przewieziony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach. Kradzież       W okresie 26 stycznia – 3 luty  2017 roku w miejscowości Popławy nieznany sprawca ze stojącego na niezamieszkałej posesji, ciągnika rolniczego dokonał kradzieży dwóch akumulatorów, rozrusznika, chłodnicy i rozdzielacza do podnośnika. Pokrzywdzona, 60 letnia mieszkanka Łosic oszacowała wartość strat na 2500 złotych. Kradzież z włamaniem W okresie 4 – 5 luty 2017 roku w miejscowości Kolonia Klimczyce nieznany sprawca poprzez podważenie drzwi włamał się do garażu skąd dokonał kradzieży roweru górskiego, i elektronarzędzi o łącznej wartości 1500 złotych na szkodę 42 letniej mieszkanki Siedlec. asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/08/2024 09:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości