Powiatowy Urząd Pracy rozpoczął rekrutację do projektu „NIE DAJ SIĘ WYKLUCZYĆ!”, będzie ona trwała do 13 listopada 2013 r.
Celem głównym projektu jest zwiększenie szans na podjęcie zatrudnienia dla osób długotrwale bezrobotnych , zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu bezrobocia, zamieszkałych na terenie powiatu łosickiego.
Uczestnicy Projektu wezmą udział w: 1. Zajęciach motywacyjno – aktywizacyjnych, 2. Szkoleniach 3. Stażach lub zajęciach reintegracji zawodowej.
Dodatkowo UczestnicyProjektu otrzymają:
Dokumenty zgłoszeniowe dostępne są w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łosicach, w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Olszance oraz na stronie internetowej Urzędu Pracy: www.puplosice.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze