Reklama

Nie daj się oszukać

16/10/2019 12:32

Do naszej redakcji zgłosił się mężczyzna, którego matka została oszukana przez akwizytorów jednej z firm sprzedających sprzęty AGD. Publikujemy jego wiadomość, by przestrzec innych przed zawieraniem umów z takimi osobami. Jednocześnie informujemy, że przypadki oszustw należy zgłaszać na policji a na rozwiązanie umowy macie państwo 14 dni. 

"Typowa sprawa - tylko zmodyfikowana. To przytrafiło się mojej mamie. Najpierw przyjechała jakaś dziewczyna i poprosiła o ankietę na temat sprzętu AGD. Mama się zgodziła. Na następny dzień przyjechał jakiś facet i tak mamę wkręcił, że niby będzie reklamować te produkty - dał jej 1000 zł, do ręki - ale jednocześnie z tymi pieniędzmi podpisała umowę, że kupuje te sprzęty w ratach od nich za 7000 zł. Sprawę zgłosiliśmy na policji i na szczęście taką umowę można wypowiedzieć i już to zrobiliśmy, ale mogą oszukiwać kolejne osoby."

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości