Reklama

Nasz kickboxer na podium !!!

16/10/2012 09:46
12 i 13 Października w Kartuzach odbył się Puchar Polski w kickboxingu, reprezentant Łosic- Artur Iwaniuk zdobył srebrny medal w kategorii wagowej do 84 kg. Gratulacje - 1 like !!! ps. powiedział nam że jak dostanie 100-like-ów to następnym razem będzie złoto :) [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/kick2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/kick1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości