12 i 13 Października w Kartuzach odbył się Puchar Polski w kickboxingu, reprezentant Łosic- Artur Iwaniuk zdobył srebrny medal w kategorii wagowej do 84 kg.
Gratulacje - 1 like !!!
ps. powiedział nam że jak dostanie 100-like-ów to następnym razem będzie złoto :)
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/kick2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/kick1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
Komentarze