Powiewa flaga, gdy wiatr si ę zerwie, A na tej fladze, biel i czerwie ń, Czerwie ń to miłość, Biel serce czyste, Pi ękne są nasze barwy ojczyste.
12 listopada w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Łosicach odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości Polski. G łównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji.
Wszystkie dzieci wykona ły na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych. Cała społeczność przedszkolna odśpiewała hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego". Dzieci z pięciu grup przedszkolnych zaprezentowały wiersze oraz wspólnie z pracownikami przedszkola odśpiewały pieśni patriotyczne. Tego dnia dominowały barwy biało – czerwone.
Tekst: Iwona Radzikowska Zdjęcia: Anna Taras
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157658947391213]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze