Funkcjonariuszki łosickiej drogówki podczas kontroli stojącego na poboczu auta znalazły w schowku narkotyki - amfetaminę i marihuanę. 40 letniemu kierowcy za posiadanie narkotyków grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności.
- We wtorek około południa policjantki łosickiej drogówki skontrolowały subaru stojące na poboczu, za kierownicą którego siedział 40-letni mężczyzna. Jak się okazało pojazd nie miał aktualnych badań technicznych, a w schowkach policjantki znalazły narkotyki. Badanie potwierdziło że jest to marihuana i amfetamina. Mężczyzna był trzeźwy, został zatrzymany i usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności - informuje mł. asp. Nina Zaniewicz, oficer prasowa KPP w Łosicach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze