
Następnie w maju 2005 r. uczniowie solidnie działający w Szkolnym Kole Europejskim pod opieką Marii Tylus-Wasiluk na zaproszenie eurodeputowanego Marka Czarneckiego pojawili się w Parlamencie w Strasburgu.

„Po drodze” do stolicy Belgii młodzież miała okazję zwiedzić Antwerpię i zobaczyć tam: Antwerpen-Centraal, który uchodzi za jeden z najpiękniejszych dworców kolejowych świata, średniowieczny Zamek Het Steen i Rynek.

A.Z.Z. fot. M. Z.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze