Reklama

Nadbużańska Graciarnia po raz kolejny

02/07/2015 09:18

Przyjazne Mierzwice po ukończeniu projektu „Pijesz, nie leć” znów wpadły na świetny pomysł w którym społeczność lokalna może się zintegrować oraz uczestniczyć w kolejnym Pchlim Targu czyli „Nadbużańskiej Graciarni”.

W imieniu inicjatorów akcji serdecznie wszystkich zapraszamy na II Pchli Targ w Sarnakach. Do zobaczenia 4 lipca, nie możecie tego przegapić.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości