Już 20 sierpnia w Mierzwicach kolejna akcja Nadbużańscy Krewniacy czyli możliwość oddania krwi w celu ratowania życia ludzkiego. Organizatorzy wydarzenia zapraszają wszystkie pełnoletnie, zdrowe osoby 20 sierpnia na łąkę naprzeciw Kaplicy, gdzie stanie ambulans Centrum Krwiodawstwa.
Należy zabrać ze sobą dowód osobisty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze