Z wielką radością informujemy, że 23 sierpnia przyjedzie do Mierzwic ambulans do poboru krwi. Ten cenny dar będzie można oddać w godz. 9.00-14.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy mogą i chcą podzielić się cząstką siebie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze