Reklama

Nadbużańscy Krewniacy

14/08/2014 10:30

Z wielką radością informujemy, że 23 sierpnia przyjedzie do Mierzwic ambulans do poboru krwi. Ten cenny dar będzie można oddać w godz. 9.00-14.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy mogą i chcą podzielić się cząstką siebie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości