Reklama

Nabór uzupełniający deklaracji na montaż solarów w Mieście i Gminie Łosice

16/06/2016 10:08

Łosice, 16.06.2016r.

INFORMACJA

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice informuje, że ogłasza nabór uzupełniający deklaracji dla osób zainteresowanych montażem solarówdo podgrzewania ciepłej wody w domach jednorodzinnych.

Deklaracje wraz z załącznikami przyjmowane będą w terminie od 20 do 24 czerwca 2016 roku, w Urzędzie Miasta i Gminy Łosice, pok. nr 39. Wzór deklaracji oraz umów dostępny jest w Urzędzie Miasta i Gminy oraz na stronie internetowej gmina.losice.pl

Zapisy „Regulaminu deklaracji udziału w projekcie polegającym na zakupie i montażu instalacji solarnych, realizowanym przez Miasto i Gminę Łosice” stosuje się odpowiednio.

Reklama

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie gmina.losice.pl

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice

/-/ Mariusz Kucewicz

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości