KS Łosice zaprasza wszystkich chętnych chłopców do uczestnictwa w treningach piłki nożnej.
Nabór obejmuje chłopców urodzonych w latach 2017-2018. Treningi odbywają się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łosicach.
Zajęcia prowadzone są w poniedziałki i piątki w godzinach 16:00-17:30.
Zapisy prowadzone są w trakcie treningów.
Pierwszy trening już 19 sierpnia o godzinie 16:00

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze